Kerkbalans 2023

27 januari 2023 | Nieuws

 

De waarde van de kerk is voor ieder gemeentelid weer anders. Maar feit is dat onze kerk voor veel mensen van grote betekenis is! Dat moment in de week, of doordeweeks, waarop we samenkomen om te zingen en muziek te maken, het geloof met elkaar delen en naar elkaar om te zien is voor veel van ons niet weg te denken. We zijn dankbaar dat we zo met elkaar kerk kunnen zijn. Dat is mogelijk dankzij u. Want u bent betrokken bij de Dorpskerk en steunt onze kerk financieel. Daar zijn we u erg dankbaar voor! Met uw steun kan de kerk haar plek blijven innemen in Capelle aan den IJssel. Met uw gift en die van anderen hebben we het afgelopen jaar veel kunnen doen. Denk bijvoorbeeld aan de pastorale activiteiten van predikant en ouderenpastor, en om alle gebouwen in stand te houden. 75,7% van onze kosten is daarvoor bestemd. Mogen we ook dit jaar weer op u rekenen? Meer informatie vindt u in deze brief.

Geïnteresseerden kunnen hier onze begroting bekijken.

Via de website kunt u ook op deze manier meedoen!