Contact

Hier vindt u hoe u contact kunt opnemen met de Wijkgemeente Dorpskerk.

  • U kunt uw algemene vragen richten aan de scriba van de Dorpskerk, zoals hieronder vermeld.
  • Voor vragen of informatie over het kerkgebouw en ook onraad, kunt u terecht bij de koster, zoals hieronder vermeld.
  • Gemeentelijke informatie vindt  u onder het menu: Organisatie.
  • Voor uw eventuele bijdragen vindt u informatie onder het menu: Contact > Bijdragen.
  • Bekijk ons aanbod voor het huren van kerk en ruimten
  • Voor onze ledenadministratie, zie menu: Contact > Ledenadministratie.

Adres

Hervormde Wijkgemeente Dorpskerk
Kerklaan 2
2903 BE  Capelle aan den IJssel
Telefoon: 010-4502816

Contactgegevens

Predikant: Ds. C. (Nees) Cluistra
Telefoon: 010 2543499
Email: ccluistra@gmail.com

Ouderen pastor: A. (Annemiek) Bomhof-Vrij
Telefoon : 0180 310449
Email: ouderenpastor@dorpskerkcapelle.nl

Kerkenraad:
Email: kerkenraad@dorpskerkcapelle.nl

Koster: Dhr. M. (Marcel) Terlouw
Telefoon: 010-4502816 Mobiel: 06-24219185
Email: koster@dorpskerkcapelle.nl

WebSite beheer:
Email: web@dorpskerkcapelle.nl

Scriba: Mw. A. (Adri) van der Linde
Email: scriba@dorpskerkcapelle.nl

Kerkrentmeesters:
Email: kerkrentmeesters@dorpskerkcapelle.nl

Pastoraat:
Email: pastoraat@dorpskerkcapelle.nl

Zendingscommissie:
Email: zendingscommissie@dorpskerkcapelle.nl

Berichten voor KerkNieuws:
Email: kerknieuws@dorpskerkcapelle.nl

 

Betalingen

Voor alle betalingen, behalve voor de collectebonnen (zie boven), geldt het volgende.

Indien u een betaling wilt doen, een bijdrage of een gift wilt overmaken, gebruik dan onderstaande gegevens:

Bankrekening:  NL73 RABO 0373 7173 34

Tenaamstelling: PgC Hervormde Wijkgemeente Dorpskerk

Ook kunt u gebruik maken van de app Appostel. Deze is gratis te downloaden in de Apple store of Play Store (Android).