Contact

Hier vindt u hoe u contact kunt opnemen met de Wijkgemeente Dorpskerk.

  • U kunt uw algemene vragen richten aan de scriba van de Dorpskerk, zoals hieronder vermeld.
  • Voor vragen of informatie over het kerkgebouw en ook onraad, kunt u terecht bij de koster, zoals hieronder vermeld.
  • Gemeentelijke informatie vindt  u onder het menu: Organisatie.
  • Voor uw eventuele bijdragen vindt u informatie onder het menu: Contact > Bijdragen.
  • Bekijk ons aanbod voor het huren van kerk en ruimten
  • Voor onze ledenadministratie, zie menu: Contact > Ledenadministratie.

Adres

Hervormde Wijkgemeente Dorpskerk
Kerklaan 2
2903 BE  Capelle aan den IJssel
T 010-4502816

Contactgegevens

 

 

Predikant: Ds. C. (Nees) Cluistra
T 010 2543499
ccluistra@gmail.com
Ouderen pastor: A. (Annemiek) Bomhof-Vrij
T 0180 310449
ouderenpastor@dorpskerkcapelle.nl
Kerkenraad:
kerkenraad@dorpskerkcapelle.nl
Koster: Dhr. M. (Marcel) Terlouw
T 010-4502816 M 06-24219185
E koster@dorpskerkcapelle.nl

 

Scriba: Mw. A. (Adri) van der Linde

scriba@dorpskerkcapelle.nl

Kerkrentmeesters:

kerkrentmeesters@dorpskerkcapelle.nl

Pastoraat:

pastoraat@dorpskerkcapelle.nl

Zendingscommissie:

zendingscommissie@dorpskerkcapelle.nl

Berichten voor KerkNieuws:

kerknieuws@dorpskerkcapelle.nl

WebSite beheer:

web@dorpskerkcapelle.nl